Page contents

שירותי אינסטלציה בכל אזורי הארץ

אינסטלטורים 10 חלופי

%d7%97%d7%a5מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה

 

%d7%97%d7%a5איתור ותיקון סתימות בכל סוגי הצנרת

 

%d7%97%d7%a5איתור נזילות ורטיבויות על ידי ציוד תרמי מתקדם

 

%d7%97%d7%a5פתיחת כל סוגי סתימות הביוב לרבות סתימות קשור עקב חדירת שורשים ומפגעים שונים

 

%d7%97%d7%a5שיפוץ וחידוש חדרי אמבטיה,התקנת אסלות, ניאגרות, כיורים,ברזים מקלחונים ועוד..

 

%d7%97%d7%a5הגברת לחץ מים בשיטה מתקדמת

 

%d7%97%d7%a5חברתנו מבצעת התקנות ותיקונים של כל סוגי דודי השמש והחשמל וכן מערכות סולריות

 

%d7%97%d7%a5התקנה, תיקונים, תחזוקה ומכירה של כל סוגי משאבות המים והביוב

 

%d7%97%d7%a5התקנת כל סוגי מסנני המים לרבות החלפת פילטרים

 

%d7%97%d7%a5

מעל 30 שנות ניסיון בתחום

 

%d7%97%d7%a5שירותי החברה ניתנים לכל סוגי המגזרים- פרטי / עסקי / מוסדי

 

%d7%97%d7%a5לחברתנו שירותי אינסטלציה מורחבים וחדשניים - בכל אזורי הארץ

 

%d7%97%d7%a5העבודה מתבצעת בשקיפות מלאה מול הלקוח תוך מתן שירות מקצועי ואמין!

אינסטלטור בהרצליה

שירותי אינסטלציה בכל אזורי הארץ

שירותי אינסטלציה בכל אזורי הארץ וברמה הגבוהה ביותר!

אנו נעזרים בשירותיו של איש מקצוע בכל רחבי מדינת ישראל כאשר בדירתנו ישנה הצפה, או סתימה, או כאשר יש צורך באיתור מוקדם של סתימות או טיפול בביוב כחלק מטיפול תקופתי. על כן, במאמר שלהלן נסביר אילו שירותים יכול אינסטלטור מיומן, המעניק שירות בכל הארץ, לתת לכם. כדלקמן:

אינסטלטור בתל אביב

עשוי להעניק לכם שירות בעיר בעלת הצפיפות הגדולה במדינה. כפועל יוצא, בתל אביב מערכות ניקוז ישנות, שלא פעם תורמות לקיומן של סתימות בביוב, או בצנרת הדירה המשותפת. כמו כן, אינסטלטור מיומן הפועל 24 שעות ביממה, יכול להעניק לכם שירותים במגוון מקרים, החל משאיבת ביוב מורכבת, וכלה בשימוש במצלמה לשם איתור נזילות.

אינסטלטור בגבעתיים

יכול להעניק לכם שירות במקרה של פיצוץ בצנרת, שכן במקרים כאלו לא פשוט וכמעט לא אפשרי לערוך תיקון ידני ע"י אדם לא מוסמך. אינסטלטור מיומן, הזמין לקהל לקוחותיו, יעניק לכם שירות מידי באמצעים משוכללים לשם תיקון במקרים של פיצוץ צנרת.

אינסטלטור ברמת גן

שנותן שירותי אינסטלציה בכל אזורי הארץ יוכל לסייע לכם במקרה של נזילה הנובעת מבלאי צנרת, או כתוצאה מהצטברות פסולת. איתור נזילה במקרים כאלו גם כן, מצריך שימוש באמצעים מתוחכמים, כמו שימוש במצלמה ואף במצלמה תרמית, המגלה רטיבות באמצעות מד טמפרטורה.

אינסטלטור בראשון לציון

יכול לסייע לכם במקרים שבהם כתוצאה מליקויי בניה או בלאי בצנרת הבניין, אתם סובלים מלחץ מים נמוך. במקרים כאלו, אינסטלטור מיומן יכול לפעול לשם התקנת משאבה מיוחדת אשר תגביר את לחץ המים בצנרת, ובכך יסייע לכם ליהנות מלחץ נעים הן במקלחת, והן בכיור.

אינסטלטור בחולון

מסייע לקהל לקוחותיו במקרים שבהם ישנה סתימה בצנרת, וזאת באמצעות שימוש במשאבת מים מיוחדת, המחדירה זרם מים לצנרת ובאמצעות פעולה זו, משחררת את הסתימה. ככלל, המים בצנרת הם "מים עומדים", ולכן ככל שמצטברת פסולת בצנרת, אין זרימה של מים שיכולה לשחרר את הסתימה. לכן, אחת הדרכים לטפל בסתימת צנרת, היא באמצעות שימוש בזרם של מים.

אינסטלטור בבת ים

יעניק לכם שירות של החלפת צנרת, תוך שימוש בעזרים מתקדמים. לפעמים לצערנו, אין מנוס מלהחליף את הצנרת במבנה או בבית המגורים, בין אם בשל בלאי או בין אם בשל פגיעה בצנרת ע"י עצמים חיצוניים. לכן, ככל שעולה הצורך, אינסטלטור מיומן יכול לסייע לכם בהחלפת הצנרת, במיומנות והגינות.

כיצד נאתר אינסטלטור טוב הנותן שירותי אינסטלציה בכל אזורי הארץ

כמו בכל מקרה שבמסגרתו עלינו למצוא איש מקצוע טוב, דומה הדין גם לגבי בחירה של אינסטלטור. נעיר, כי אינסטלטור לא מיומן ומקצועי, יכול להסב לנו נזק כספי רב, וזאת לפני שבכלל התייחסנו לעגמת הנפש, והסבל הרב שנלווה במקרים של סתימה או הצפה, המביאים גם לאי נוחות ולריחות לא נעימים בדירת המגורים או המשרד. אלו העצות שלנו, מדוע עליכם לבחור באינסטלטור מקצועי ומיומן, וכיצד:

אינסטלטור ביבנה

יעניק לכם הצעת מחיר מלאה, לאחר בדיקת הנכס, ואיתור מקור הבעיה. לא פעם אינסטלטורים מגיעים לזירת העבודה, מבצעים פעולות לא מיומנות, ובאמצעות כך, מסבים נזק נוסף לבעל הנכס. לכן, אנו מציעים הצעת מחיר לאחר בדיקה ראשונית, באמצעות מכשור מתקדם, וניסיון רב.

אינסטלטור בהרצליה

יעניק לכם אחריות על עבודתו. ישנם לא מעט אינסטלטורים המעניקים שירות לקהל לקוחותיהם, אך לאחר ביצוע העבודה, נעלמים לפתע. לכן, אנו מציעים לקהל לקוחותינו אחריות, ומעניקים שירות מלא גם לאחר ביצוע העבודה. אנו לא ניעלם לאחר העבודה, אלא נהיה זמינים ושירותיים גם לאחר מכן.

אינסטלטור בכפר סבא

יציג לכם המלצות על עבודות קודמות שעשה. היות ואנו משרד עתיר ניסיון, הרי שבאמתחתנו "קבלות" בגין עבודתנו, כלומר: מאחורינו קהל לקוחות מרוצה, שקיבל מאתנו שירות בעבר, וישמח גם להמליץ עלינו בעתיד, והכל כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו שירות הוגן וראוי.

אינסטלטור ברעננה

מעניק שירות בכל התחומים. ככלל, ישנם אינסטלטורים המתמחים יותר בטיפול בצנרת ביתית, וישנם אינסטלטורים שמתמחים יותר בטיפול בביוב על מגוון בעיותיו. אנו מעניקים שירות בכל תחומי האינסטלציה ללא כחל ושרק.

אינסטלטור ברמת השרון

מעניק שירות לא רק ללקוחות ביתיים, אלא גם ללקוחות מוסדיים כמו למשל: עיריות, גופים ציבוריים, חברות מסחריות ועוד. אנו מעניקים שירות כולל, במגוון תחומים כאמור, ובאמתחתנו ניסיון רב במתן שירות למגוון לקוחות.

האם כדאי לערוך בדיקה תקופתית?

התשובה היא בחיוב, רובנו פונים לקבל שירותי אינסטלציה בכל אזורי הארץ  רק ברגעי משבר. אך לצערנו זו טעות נפוצה. אנו סבורים כי מומלץ לערוך תמיד בדיקה תקופתית למערכת הצינורות הביתית, וכן לצורך איתור מוקדם של נזילות. איתור מוקדם, כמו בכל תחום בחיים, עשוי למנוע ולחסוך עגמת נפש רבה, וכמובן הוצאה כספית גדולה עוד יותר. משרדנו מעניק גם שירות תקופתי לקהל לקוחותיו.

לסיכום: שלא תגידו שלא אמרנו שאינסטלטור טוב זה אחד שנותן שירותי אינסטלציה בכל אזורי הארץ ואם מצאתם אחד כזה אז עדיף שתשמרו אותו קרוב ללבכם כי לתקלות אינסטלציה אין התראה מוקדמת.

שירות הוגן!

אנו מתחייבים למחירים הוגנים, יחס שקוף, מומחיות בכל עבודות האינסטלציה וכמובן אחריות מלאה על טיב החומרים וההתקנה.

בנוסף, "אינסטלטורים 10" רשומה כחברה ב - "אמנת השירות בישראל" המחויבת לעקרונות שירות הוגנים ואמינים לצרכן.

קבלו עוד מידע בקישור זה אודות אזורי שירות נוספים:

שירותי אינסטלציה בכל אזורי הארץ זה רק אינסטלטורים 10!

 

אינסטלטורים 10 – אינסטלטור לכל תקלה!

פנו אלינו וקבלו גם אתם יחס אישי ואדיב, עבודה מקצועית ובעיקר הגונה!

לחברתנו צוות אינסטלטורים מהיר ויעיל הפועל 24 שעות ביממה (מלבד שבתות וחגים) ומתמחה בכל סוגי עבודות האינסטלציה

שירותי החברה ניתנים לכל סוגי המגזרים פרטי/עסקי/מוסדי.

לאינסטלטורים 10 שירות בפריסה ארצית מקיפה וברמה הגבוהה ביותר

 

אינסטלטורים 10 – פתרונות אינסטלציה מתקדמים!

עד 35 דק' הגעה!

התקשרו עכשיו – 0585-444222

אינסטלטורים 10 – מתחיל בשירות ונגמר במקצועיות!

 

שירותי אינסטלציה