Page contents

סתימות ביוב מורכבות

אינסטלטורים 10 חלופי

%d7%97%d7%a5מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה

 

%d7%97%d7%a5איתור ותיקון סתימות בכל סוגי הצנרת

 

%d7%97%d7%a5איתור נזילות ורטיבויות על ידי ציוד תרמי מתקדם

 

%d7%97%d7%a5פתיחת כל סוגי סתימות הביוב לרבות סתימות קשור עקב חדירת שורשים ומפגעים שונים

 

%d7%97%d7%a5שיפוץ וחידוש חדרי אמבטיה,התקנת אסלות, ניאגרות, כיורים,ברזים מקלחונים ועוד..

 

%d7%97%d7%a5הגברת לחץ מים בשיטה מתקדמת

 

%d7%97%d7%a5חברתנו מבצעת התקנות ותיקונים של כל סוגי דודי השמש והחשמל וכן מערכות סולריות

 

%d7%97%d7%a5התקנה, תיקונים, תחזוקה ומכירה של כל סוגי משאבות המים והביוב

 

%d7%97%d7%a5התקנת כל סוגי מסנני המים לרבות החלפת פילטרים

 

%d7%97%d7%a5

מעל 30 שנות ניסיון בתחום

 

%d7%97%d7%a5שירותי החברה ניתנים לכל סוגי המגזרים- פרטי / עסקי / מוסדי

 

%d7%97%d7%a5לחברתנו שירותי אינסטלציה מורחבים וחדשניים - בכל אזורי הארץ

 

%d7%97%d7%a5העבודה מתבצעת בשקיפות מלאה מול הלקוח תוך מתן שירות מקצועי ואמין!

אינסטלטור בהרצליה

מה כדאי לעשות במקרה של סתימת ביוב מורכבות

לעיתים אנו נתקלים בסיטואציות שבהן באופן קבוע בכיור או במקלחת או בבית השימוש, קיימת סתימה קבועה, שאומנם לא גורמת לסתימה מלאה של ניקוז המים, אלא מאיטה אותה. לחלופין, לעיתים גם מתרחשות סיטואציות שבהן הסתימה גורמת להיעדר ניקוז קבוע, המצריך מאתנו טיפול שוטף באופן ידני. לכן, נשאלת השאלה מה כדאי לעשות במקרים כאלו? על סתימות ביוב כרוניות - במאמר שלהלן:

טיפול ידני:

במקרים מסוימים אל אף שלא מדובר על סתימות ביוב מורכבות אלה בסתימות קלות יחסית ,אלו יכולות להיות מטופלות באמצעים ידניים לעיתים. כלומר, באמצעות שימוש "בפומפה", או באמצעות הזמנת אינסטלטור שיעניק טיפול מיידי. כמו כן, דרך נוספת לטיפול בסתימות ביוב קבועות, הוא באמצעות חומר כימי שמייבש את מקור הסתימה.

אפשרות נוספת היא שטיפת צנרת ביוב במים חיים:

אין ספק שסתימה בצנרת ובמערכת הביוב בבניין או דירת המגורים או במשרד, יכולה לגרום לסבל רב, לנזקים כספיים, וכמובן ללא מעט עוגמת נפש, שכן אין דבר מייאש יותר ממים שעומדים בכיור או במקלחת. ישנן דרכים רבות לשחרר סתימות בצנרת, שאחת מהן, היא שימוש בלחץ מים מאסיבי. במאמר שלהלן, נסביר מהי שטיפת צנרת במים חיים, מה היתרון הטמון בה, ומה כדאי לדעת לפני שבוחרים בעל מקצוע לשם ביצוע הפעולה, כדלקמן:

גודל החשיבות של שטיפת צנרת ביוב באיחוד כשמדובר על סתימות ביוב מורכבות

פתרון ייחודי לשחרור סתימה בצנרת הוא באמצעות שטיפת צנרת, בצנרת המים הם "מים עומדים", כלומר מים שלא זורמים אלא נעצרים במקום. לכן, שטיפת צנרת היא פעולה שבמסגרתה מוחדר צינור לחץ לצנרת, ובאמצעותו משתחררים מים "חיים" (כלומר מים זורמים) בעוצמה מאסיבית לתוך הצנרת. באמצעות לחץ המים כאמור, ניתן פשוט לשחרר סתימה, בין אם היא נובעת מהצטברות פסולת, שומן, אבנים, עצים ועלים, ושאר מזיקים ומפגעים שהצטברו בצנרת, אשר הביאו לסתימתה. עקרונית, שטיפת צנרת היא אחד הפתרונות הייחודיים והטובים ביותר לשחרור סתימות ביוב מורכבות במיוחד בקווים ראשיים.

יתרה מכך, שטיפת צנרת לא חייבת להיעשות בהכרח רק כאשר ישנה סתימה, מומלץ לרוב לבצע פעולה מקדימה מידי מספר שנים, וזאת כדי למנוע הצטברות של מפגעים בצנרת, שיביאו בסופו של דבר לאי נעימות הנלווית לסתימה בצנרת.

מה היתרון בשטיפת צנרת במים? 

היתרון המהותי בשטיפת צנרת באמצעות זרימת מים, הוא כי מדובר בפעולה נקייה, מהירה, אשר מסייעת בשחרור סתימות קשות, שלא תמיד ניתן לבצע באמצעים קלים יותר.

שימוש בביובית: 

לעיתים, הטיפול הידני לא בהכרח מסייע, משום שהתקלה היא רוחבית ומשמעותית בהרבה. ייתכן וסתימות הביוב הקבועות נגרמות בשל אשפה שהצטברה בצינור הבניין המשותף, שיש לטפל בה גם באמצעים משמעותיים יותר. אחת הדרכים לעשות כן, היא באמצעות שימוש בביובית. ביובית היא משאית שאליה מחוברת משאבת שאיבה גדולה, שבאמצעותו ניתן לשאוב לכלוך בהיקפים גדולים, ובאמצעות כך לפתוח סתימות מורכבות יותר, שקשה עד בלתי אפשרי לעשות באופן פיזי. השאיבה לרוב, נעשית באמצעות "וואקום", או לחלופין באמצעות שטיפה במים בלחץ מאוד גבוה. באמצעות שתי הדרכים המתוארות, ניתן להתגבר על סתימות קשות.

שאיבת בור שומן:

לעיתים, סתימות ביוב קשות, נגרמות לא בהכרח בשל הצטברות של לכלוך, אלא בשל הצטברות של שומן, המתנקז מכיור המטבח. באופן דיי טבעי, כולנו מבשלים, וכולנו נוטים לזרוק שאריות של שמן בישול ובכלל זה מסוגים שונים- לכיור. הבעיה מתחילה כאשר כלל דיירי הבניין עושים כן, מה שמביא להצטברות של שומן בצינורות הביוב המשותפים. אותה הצטברות מביאה כמובן גם להחלשת זרם ניקוז המים, ולעיתים גם לסתימות ביוב מוחלטות. הדרך להסיר את שאריות השומן המצטברות, היא להיעזר גם כן בביובית. גם במקרים כאלו, באמצעות ביובית ניתן לשאוב את השומן באמצעות "הוואקום" הנלווה לשימוש בצינור השאיבה. ככלל, תופעה של הצטברות שומן היא שכיחה מאוד בבתים משותפים, ולכן כדאי לערוך שאיבה מידי תקופה.

סתימות ביוב מורכבות הן סתימות הנגרמות בשל בעיות מהותיות במערכת הביוב כגון:

הימצאותם של חלקי מתכת ,פלסטיק, שורשי עצים, מפגעים סביבתיים או התיישנות החומר - בעיות אלה מצריכות אבחון מדויק הנעשה עי" החדרת סיבים אופטיים ומצלמה באיכות גבוהה לקבלת תמונת מצב מדויקת על מנת לתת טיפול מהיר ואיכותי ללא הוצאה כספית מיותרת ללקוח.

שירות הוגן!

אנו מתחייבים למחירים הוגנים, יחס שקוף, מומחיות בכל עבודות האינסטלציה וכמובן אחריות מלאה על טיב החומרים וההתקנה.

בנוסף, "אינסטלטורים 10" רשומה כחברה ב - "אמנת השירות בישראל" המחויבת לעקרונות שירות הוגנים ואמינים לצרכן.

קבלו עוד מידע בקישור זה אודות שירותים נוספים שלנו: שחרור סתימות בכל סוגי מערכות הביוב

 

אינסטלטורים 10 – אינסטלטור לכל תקלה!

פנו אלינו וקבלו גם אתם יחס אישי ואדיב, עבודה מקצועית ובעיקר הגונה!

לחברתנו צוות אינסטלטורים מהיר ויעיל הפועל 24 שעות ביממה (מלבד שבתות וחגים) ומתמחה בכל סוגי עבודות האינסטלציה

שירותי החברה ניתנים לכל סוגי המגזרים פרטי/עסקי/מוסדי.

לאינסטלטורים 10 שירות בפריסה ארצית מקיפה וברמה הגבוהה ביותר

 

אינסטלטורים 10 – פתרונות אינסטלציה מתקדמים!

עד 35 דק' הגעה!

התקשרו עכשיו – 0585-444222

אינסטלטורים 10 – מתחיל בשירות ונגמר במקצועיות!

 

סתימות ביוב מורכבות